VHCT – architektūrinio betono sektoriaus lyderis – svarbiausia informacija apie mus:

  • pirmasis architektūrinio betono plokščių gamintojas Lenkijoje
  • novatoriška išorės ir vidaus architektūrinio betono plokščių gamyba
  • originali architektūrinio betono plokščių kolekcija su daugiau nei 65 modeliais
  • architektūriniam betonui taikome 30 metų garantiją
  • 100 % garantija betono plokščių kokybei
  • nuosava statybinių cheminių medžiagų, impregnantų, gruntų ir betono klijų, linija
  • gaminiams suteikti CE ir Lenkijos nacionalinio visuomenės sveikatos instituto kokybės sertifikatai
  • profesionalios konsultacijos visiems klientams
  • greitas užsakymo įvykdymas per daugiausiai 3 dienas

VHCT yra pirmasis architektūrinio betono gamintojas Lenkijoje. Mūsų patirtis ir kūrybiškumas leido mums sukurti Europoje pripažintą prekės ženklą. Aukščiausi techniniai parametrai ir estetinės vertės yra aistra, kurią siekiame skleisti architektūrinio betono gamyboje. VHCT komanda jau daugiau nei 27-erius metus naudoja savo žinias, aistrą ir patirtį kurdama unikalią technologiją, naudojamą architektūrinio betono plokščių gamyboje.

Tendencijas atitinkanti originali architektūrinio betono plokščių kolekcija

VHCT siūlo daugiau nei 65-is architektūrinio betono plokščių ir skydų modelius. Dėl to tapome neabejotinu lyderiu tarp architektūrinio betono gamintojų ne tik Lenkijoje, bet ir visoje Europoje. VHCT yra minimalizmo, šiuolaikinio dizaino ir efektyvaus aukščiausio lygio interjero esmė. Dėl originalaus dizaino VHCT gaminiai yra universalūs. 2D ir 3D plokščių kolekcija puikiai tinka pramoninio stiliaus loftams, biurams, viešiesiems pastatams, taip pat ir namams.VHCT betono plokštės ir skydai yra aukštos kokybės tobuli gaminiai.

Esame sąmoningi architektūrinio betono plokščių gamintojai, todėl produktus gaminame tik iš gamtos išteklių. Mūsų ekologiški architektūrinio betono plokščių gamybos metodai patvirtinti CE ir Lenkijos nacionalinio visuomenės sveikatos instituto kokybės sertifikatais.VHCT parduotuvėje rasite ir betono vazonų, kurie puikiai papuoš bet kokį interjerą, sodą ir terasą. Mūsų ilgametė patirtis leido mums sukurti architektūriniam betonui skirtų statybinių chemikalų liniją.

Per kelerius metus tapome architektūrinio betono gamybos lyderiais. Mūsų prekės ženklas asocijuojasi su šiuolaikiškumu ir geru dizainu, tačiau visų pirma, VHCT yra patikimas prekės ženklas. Tai liudija ir daugybė investicijų, kuriose galėjome dalyvauti.